Jak Collibre® vznikalo? Jaká je jeho cesta?

Samotným tvůrcem receptury produktů značky Collibre®je Dr. Jozef Zuraw. Sám vždy miloval jízdu na kole a také celkově aktivně sportoval, hrál tenis, squash a také fotbal. Před patnácti lety, když mu bylo lehce po padesátce, jej ale tak rozbolela kolena, že už dále nemohl jezdit ani na kole.

Jeho švýcarský obchodní partner, který mimo jiné také distribuoval kolagen v prášku mu tehdy doporučil užívat 10 g kolagenu denně, a to po dobu minimálně 3 měsíců. Sám Dr. Jozef Zuraw užíval kolagen pravidelně celkem 6 měsíců.

Po této kůře náhle kolo oprášil a jezdí na něm dále. Dnes je mu krásných 68 let a vydává se na 40 kilometrů dlouhé projížďky na kole kolem jezera, které je nedaleko jeho domova. Za týden překoná na svém kole bezmála 900 najetých kilometrů. Úctyhodný výkon na skoro sedmdesátiletého pána.

Značka Collibre®

si klade hlavní důraz na to se stát kolagenovým nápojem číslo jedna ve světovém měřítku. Když se řekne kolagen, představíte si právě Collibre®

Jak sám říká: „Když mi kamarád přinesl plechovku kolagenu v prášku a řekl, abych jej preventivně užíval, byl jsem mu za jeho skvělý nápad vděčný. Nebavilo mě ale myslet stále na to, že si musím odvážit 10 g a namíchat si je do nějakého nápoje, který měl navíc asi 300 ml.“

A tak vznikl skvělý nápad připravit denní dávku kolagenu přesně tak, aby byla přímo stanovena v určitém druhu nápoje, který budete mít prakticky ihned k dispozici. Bez odměřování, míchání atd. Díky tomu začal tříletý proces vývoje nápoje Collibre® ve švýcarských laboratořích.

Patentovaná receptura Collibre

Receptura Collibre je patentována u úřadu EUROPEAN UNION INTELLECTUAL PROPERY OFFICE No. 015953813

Výroba v Rakousku

Spojili jsme se s našimi kolegy v Rakousku, kde nyní na nejkvalitnější aseptické výrobní lince Collibre® vyrábíme, a to bez použití jakýchkoliv konzervantů.

Collibre® je nyní k dispozici v Polsku, Estonsku, Litvě a České republice. Produkty budou brzy k dispozici také v USA, Německu, Nizozemí, Jižní Americe nebo Jižní Korei. Pozitivní účinky a příjemné užívání kolagenového nápoje Collibre® si nyní snadno ověříte i vy.

Patentovaná receptura Collibre

Vyzkoušejte kolagen na vlastním těle a přesvědčte se o jeho účincích.