Andreu Verešovou bude většina čtenářů znát jak z předních stran módních časopisů nebo z televizní obrazovky. Andrea se řadí mezi nejznámější české modelky, která pochází se Slovenska a díky natáčení pořadu „Život ve hvězdách“ pozvala do své vily nedaleko Plzně, kde žije s manželem a dvěma dětmi. V luxusní mimo jiné čtyřpatrové vile nechybí domácí posilovna, bazén a spousty dalších vychytávek. Andrea své privátní wellness využívá denně – protože péče o její vlastní figuru totiž přirozeně patří k její práci modelky.

Andrea Verešová ovšem nespoléhá jenom na svůj bazén, posilovnu a domácí wellness. Po cvičení je totiž potřeba také výrazně dbát na vlastní zdraví. Dvojnásobná maminka také prozradila, že své děti naučila jíst denně zeleninu, což je u dětí mnohdy velký oříšek. Rodina si také potrpí na teplé a zdravé večeře – i přes správnou životosprávu je ale potřeba dbát na dostatek potřebných vitamínů a tělu prospěšných látek. Jednou z nich jsou také i proteiny – a tím nejdůležitějším z nich je právě kolagen.

Jelikož třetina proteinů lidského těla je totiž tvořena právě kolagenem, jedná se o nesmírně důležitou složku, na kterou by člověk neměl v žádném případě zapomínat a nikterak ji opomíjet. Tato látka je nezbytná pro klouby, šlachy, vazy, chrupavky, ale také i kosti a zuby. Kolagen, který se podílí i na správném fungování imunitního systému, ovšem po 25 roce života obvykle ztrácí svou regenerační schopnost. Právě z tohoto důvodu je potřeba tělu pomoci a tyto látky mu dopřát.

Tím nejjednodušším způsobem, jak organismu doplnit nezbytným kolagenem je přípravek Collibre®, který obsahuje 10.000 mg kolagenu se vstřebatelností 95 % díky Hydrolýze 2000 Da. To jsou přesně hodnoty a účinky, které zná právě i Andrea Verešová, která svému tělu potřebné látky dopřává.