Kolagen pro těhotné a kojící ženy?

Kolagen pro těhotné a kojící ženy?

Častou otázkou, se kterou se často setkáváme, je, zda je Collibre® vhodný také pro těhotné ženy. Ačkoliv se jedná o velmi šetrný prostředek, nemůžeme, bohužel, na tuto otázku odpovědět kladně. Omezuje nás totiž právní aspekt, který nám přikazuje uvádět na obalu potravinového doplňku informaci, že není vhodný pro děti a těhotné ženy.

Collibre® naopak výslovně doporučujeme užívat po porodu. Tělo totiž v takové situaci potřebuje dodatečnou výživu, aby se dokázala zregenerovat. Kolagen Collibre® Vám pomůže dostat se zpět velmi rychle do kondice. Collibre® je neocenitelný pro zdravé vlasy, nehty a pokožku. S Collibre® se tak budete cítit opět skvěle už velmi brzo po porodu.

Užívat kolagen v podobě Collibre® i během kojení?

Asi netřeba zdůrazňovat, že těhotenstvím porod i mateřství přináší Vašemu tělu obrovskou zátěž. Zázrak přivedení nového života na svět si zkrátka vybírá svou daň. Ženské tělo dostává pořádně zabrat i po porodu. Tvorba mateřského mléka je totiž velmi náročná na živiny. Proto je potřeba hledat prostředky, které Vám co nejrychleji pomohou k tomu, abyste se opět cítila skvěle.

Vaše tělo po porodu ví, že vychovat zdravého potomka je ten nejdůležitější úkol. Proto při tvorbě mateřského mléka někdy neváhá sáhnout do vlastních zásob. Cenné živiny je poté potřeba opět doplnit. Mnoho čerstvých maminek jistě potvrdí, že při kojení zpozorovaly kruhy pod očima, častější padání vlasů nebo lámající se nehty. Tyto signály znamenají jediné. Tělu chybí životně důležité živiny – zejména kolagen.

Existují různé formy, jak tuto životně důležitou látku do těla doplnit. Jen jeden je však zdaleka nejjednodušší. Řeč je drinku Collibre®. Pouze jeden drink denně totiž stačí k doplnění potřebné dávky kolagenu. Přísun kolagenu totiž zajistí doplnění chybějícího proteinu a drahocenné energie. Vaše tělo pak může to nejlepší předat skrze mateřské mléko i Vašemu miminku.