32denní kolagenová kůra s Collibre

32denní kolagenová kůra s Collibre

Chcete se zbavit bolavých kloubů nebo povislé kůže či rychleji zregenerovat tělo po operaci a získat lepší kondici? V tom všem Vám pomůže kolagen – nejdůležitější protein lidského těla, který vytváří pružná a pevná vlákna, sítě a strukturyv celém organismu. Tvoří 30% všech proteinů v těle a až 70% kůže. Je velice důležitý pro celkovou regeneraci, proto si ho dopřejte v 32denní kolagenové kůře s Collibre.

Proč je důležité kolagen uměle doplňovat?

Naše tělo bohužel s postupem věku vyrábí kolagenu méně a méně. Jeho ztrátu lze minimalizovat zdravým životním stylem a pestrou stravou. Avšak to nenahradí veškerý kolagen, kterého organismus už tolik nevyrobí, a právě proto námprospívá, když ho uměle doplňujeme.

Dopřejte tělu nejvyšší dávku kolagenu v jedné dávce!

Každá lahvička Collibre obsahuje potřebnou denní dávku kolagenu 10 000 mg s neuvěřitelnou vstřebatelností až 95 %! Žádný jiný konkurenční produkt neobsahujetakové množství kolagenu v jedné dávce.

Kůra, po které ucítíte změnu

Pro viditelné výsledky na kůži, vlasech a zlepšení celkové regenerace vašeho těla doporučujeme začít s 32denní kůrou, která spočívá ve vypití jedné lahvičky denně právěpo dobu 32 dní. Pro ještě lepší a dlouhotrvající výsledky doporučujeme kůru pravidelně opakovat, avšak je nutné si mezi jednotlivými kůrami dát pauzu po 7 dní.

KOLAGEN – nejdůležitější a nepostradatelný protein

COLLIBRE – nejvyšší dávka kolagenu v jedné porci

Vstřebatelnost až 95%

Patentovaná technologie ze Švýcarska

Jak pomohla 32denní kůra našim zákazníkům?

„Každá žena, která dovršuje čtyřicátý roksvého života se chce cítit skvěle, ale také skvěle vypadat. Poslední tři roky bojuji se ztrátou vlasů, lámajícími se nehty, ale také ochablou pokožkou. Na Instagramu jsem narazila na reklamu webu ZdraviNaMax.cz a řekla si, že nemám co ztratit. Jejich 32denní kůra mi změnila život výrazně k lepšímu. Cítím se skvěle, mám pružnou pokožku, konečky vlasů se mi netřepí a celkově se cítím daleko lépe.“

- Petra S., 39 let, Šumperk

„O nápoji Collibre mi řekla kamarádka ve fitku – třikrát do týdne spolu chodíme cvičit a já na sobě poslední dobou pociťuji únavu a ochablé svaly. Vyzkoušela jsem párkrát Active Drink a byla překvapená, že jsem se necítila unavená.Ale hlavně se mi celkově daleko rychleji regenerují svaly a klouby, to je pro mě v mém věku velmi důležité.“

- Klára T., 44 let, Olomouc

„Svůj věk jsem si nechtěl dlouhou dobu přiznávat, ale bolavé klouby a povislá kůže mě dohnala k tomu, že jsem začal hledat na internetu, jak tento problém vyřešit. Našel jsem stránku ZdraviNaMax.cz – kde jsem si vybral Vital Drink, který již po pár týdnech používání přinesl skvělý výsledek. Dnes se cítím daleko lépe!“

- Tomáš M., 59 let, Kladno

Collibre® Vital

Collibre® Vital

Buďte fit bez ohledu na věk!
  • podpora procesu srůstání kostí a hojení ran
  • podporuje rekonvalescenci po operacích a zlomeninách
  • posílení imunitního systému organismu
  • přecházení bolesti svalů a kloubů
  • celková regenerace chrupavek a namáhaných a zátěžových kloubů (například kolena)
  • výrazné omezení odvápnění kostí
  • prevence vzniku osteoporózy
Zobrazit produkty

Regenerujte svůj organismus díky ověřenému, patentovanému produktu, který opravdu pomáhá. Vše je zabalené v jedné lahvičce, kterou si můžete pohodlně vzít s sebou do práce, na výlet nebo i na dovolenou.